راهکار نو در راه پیشرفت و راه نو: اشتغال زایی و درآمد

حـتــی ایام تعطیل - 8 صبح الی 20

کسب درآمد

نحوه کسب درآمد از راهکارنو

شرکت دانش بنیان نوین نگر آراز ، در راستای توسعه بازاریابی ، شرایطی را فراهم کرده است تا علاوه بر ارائه خدمات فنی، کارآفرینی در حوزه بازاریابی کرده باشد.
نحوه عمکرد سیستم راهکارنو به گونه ای است که هر کدام از کاربران حقیقی پس از ثبت نام رایگان در سامانه را، بتوانند به عنوان یک “بازاریاب” فعالیت کنند.
بازاریاب های راهکارنو با معرفی خدمات و محصولات می‌توانند کسب درآمد از راهکارنو داشته باشند.
پس از معرفی و فروش خدمات به یک فرد به عنوان خریدار ، و بهره مندی وی از امکانات و خدمات سایت، به منظور جلوگیری از ایجاد شائبه، راهکارنو، اجازه بازاریابی و مشارکت در امر فروش محصولات را به فرد معرفی شده(خریدار) در آن موقعیت را نخواهد داد و فرد معرفی شده صرفا به عنوان خریدار و مشتری محصولات به راهکارنو معرفی شده است و فقط در آن موقعیت (به عنوان کسب و کار) می‌تواند از محصولات و خدمات سایت به عنوان مشتری بهره‌مند گردد.

ارتقا از جایگاه کسب و کار به بازاریاب

چنانچه فرد خریدار (کسب و کار) بخواهد در زمینه خدمات دیجیتال راهکارنو به عنوان بازاریاب فعال باشد و در امر فروش محصولات و خدمات اصلی شرکت فعالیت کند؛ می‌بایست حتما درخواست خود، مبنی بر بازاریابی محصولات راهکارنو را ارائه دهد تا با موقعیت جدید به عنوان بازاریاب مستقیم شرکت راهکارنو، فعالیت داشته باشد.
با این فرآیند یک امتیاز نیز در سوابق مهارتی فردی که محصول را به وی فروخته بود تعلق خواهد گرفت.
از این پس بازاریاب جدید نیز می تواند به فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بپردازد و کسب درآمد از سایت راهکارنو داشته باشد. همچنین بدیهی است از فروش محصولات و خدمات هیچ پورسانتی به فرد دیگر در هیچ جایگاهی پرداخت نخواهد شد. به همین دلیل سیستم بازاریابی راهکارنو به هیچ وجه شبکه‌ای محسوب نمی‌گردد و در حقیقت یک سیستم Direct Selling می‌باشد.

انواع طرح های کسب درآمد از پلتفرم راهکارنو

  • پکیج اول 2 میلیون تومان
  • پکیج دوم 4 میلیون تومان
  • پکیج سوم 5 میلیون تومان
  • پکیج چهارم 7 میلیون تومان

  • نقره ای 1 میلیون تومان ماهیانه
  • ماهیانه پلن طلایی 1.5 میلیون تومان ماهیانه
  • پلان الماس 2 میلیون تومان ماهیانه
  • نقره ای 1 میلیون تومان ماهیانه
  • ماهیانه پلن طلایی 1.5 میلیون تومان ماهیانه
  • پلان الماس 2 میلیون تومان ماهیانه

نحوه دریافت درآمد کسب شده از راهکارنو

درصدهای کسب شده از فروش مستقیم خدمات دیجیتال راهکارنو، در همان لحظه به صورت آنی محاسبه شده به حساب کاربری بازاریاب در سایت راهکارنو تعلق خواهد گرفت.
کسب درآمد از راهکارنو به گونه‌ای طراحی شده است تا بازاریاب بتواند در هر لحظه از زمان که بخواهد درخواست واریز وجه به حساب بانکی خود را داشته باشد. در صورتی که اطلاعات مالک حساب با اطلاعات بازاریاب تطابق داشته باشد؛ طی 24 ساعت کاری به حساب بانکی بازاریاب واریز خواهد شد.
علاوه بر طرح های تشویقی فوق، در ابتدای هر ماه طرح مخصوص همان ماه به اطلاع کلیه بازاریابان محترم راهکارنو می‌رسد که بنا به میزان فروش مستقیم به برترین فروشندگان به روش‌های مختلف تعلق می‌گیرد.

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
ایجاد اولین منو ناوبری در اینجا
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
error: Content is protected !!